Informacja o plikach cookie

OK Używamy cookies, żeby lepiej dostosować WayMore do Twoich potrzeb. Klikając ‘OK' zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Wydziergaj Wąsa na Movember


Zapuścić Wąsa dla zdrowia i świętować urodziny!
23 października 2017 - 3 grudnia 2017 (wyzwanie zakończone)

zebrano już
zebrano już

10 / 500

PLN

do końca zbiórki zostało
zbiórka zakończyła się

224

DNI TEMU

Z okazji ukończenia przeze mnie ćwierćwiecza, chciałem coś koniecznie zrobić.

Wymyśliłem, że zapuszczę Wąsa, ale żeby nie robić tego bezcelowo, postanowiłem wypromować akcję Movember Polska 2017 na tyle na ile jestem w stanie.

W dniu 02 listopada 2017 roku mam urodziny, do tego czasu będę zapuszczał Wąs, po czym komisyjnie go ogolę. Żeby zrobić mi miły prezent, albo po prostu dobry uczynek, dołączcie do akcji i wesprzyjcie Movember Polska 2017.

http://www.movember.org.pl

Promujmy wspólnie zdrowie, nie bójmy się rozmawiać o męskich problemach, badajmy się, żeby nie dać się zaskoczyć. Pokażmy, że faceci też potrafią.Dołączajcie do mnie zapuszczając Wąs, dzielcie się swoimi zdjęciami!

I have a small goal for my 25th birthday. I want to promote Movember Poland 2017. I'm growing my very own moustache, to let people know about this important action. Movember in Poland is yet not so popular as it should be. Help and join! If You would like to give me a present for my present, then join Movember. Grow your own moustache and join us! Let's talk about manly things! Don't be afraid. #doitforballs!

ETAPY PRZYGOTOWAŃ


Maciej Paszkowski Maciej Paszkowski dodał etap: #ZRÓBMYTODLAJAJ

Zdjęcie dla wyzwania
25 października 2017

Początki są trudne, ale przecież od czegoś zacząć trzeba! Zapuszczajcie Wąsa i promujcie akcje! Rozmawiajcie o męskich sprawach, uświadamiajcie czym jest ta akcja i jak bardzo jest ważna. Przede wszystkim zróbcie sobie prezent! Zapuszczajcie Wąsy i prowokujcie do dialogu. Zbadajmy się. Zróbmy to dla jaj !

Komentarze dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się, aby móc komentować.

nie znaleziono więcej etapów

WSPIERAJĄCY


Way MoreAnonimowy darczyńca10 zł(+ 5 )