Informacja o plikach cookie

OK Używamy cookies, żeby lepiej dostosować WayMore do Twoich potrzeb. Klikając ‘OK' zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Gram na kole i wąsa nie golę!


Hodować, pielęgnować i dbać o wszystkie potrzeby mojego Movemberowego wąsa - uroczyście ślubuję!
2 listopada 2017 - 30 listopada 2017 (wyzwanie trwa)

do końca zbiórki zostało
do końca zbiórki zostało

10

DNI

zebrano już
zebrano już

25 / 1000

PLN

Cześć! 

Jestem kołowym w Wybrzeżu Gdańsk i jako Ambasador akcji Movember chcę uświadamiać i propagować profilaktykę raka jąder i prostaty. O badaniach będzie Wam przypominał mój zarost - gęsty, wypielęgnowany blond wąs! Nie zgolę go przez cały miesiąc! Dodatkowo postaram się wciągnąć do akcji moich drużynowych kolegów - zobaczymy, jak oni będą wyglądali ze stylowym wąsem!

ETAPY PRZYGOTOWAŃ


Marek Podobas Marek Podobas dodał etap: WĄS NA WIETRZE!

Zdjęcie dla wyzwania
24 listopada 2017

I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air... Wąs na wietrze! Ale to było trudne zadanie! Postanowiłem więc pobawić się konwencją i mam dla Was zagadkę! Do jakiego filmu nawiązuje moja interpretacja? Piszcie w komentarzach! Nagród nie będzie - w nagrodę wpłacajcie pieniądze dla Fundacji Kapitan Światełko i pomóżcie Panom dbać o zdrowie! Realizacja zdjęć nie byłaby możliwa, gdyby nie WIATR. W różnej formie, z różnych źródeł. Za nieocenioną pomoc techniczną dziękuję mojej ekipie, w skład której wszedł Paweł Salacz.

Komentarze dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się, aby móc komentować.

Marek Podobas Marek Podobas dodał etap: WĄS W PARZE!

Zdjęcie dla wyzwania
17 listopada 2017

PARA BUCH! Chciałem zrobić klasyczne selfie z dzióbkiem w lustrze, ale niestety... Po długim prysznicu (który oczywiście mi się należał, bo bardzo ciężko trenowałem) lustro było zbyt zaparowane! Kolejny raz dała o sobie za to znać tajemna moc wąsa, który przez ową parę się przebił! No to jest - trzeci etap wyzwania! A ja przypominam - wpłacajcie pieniążki na zbiórkę na rzecz Fundacji Kapitan Światełko! Zróbcie to dla jaj!

Komentarze dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zaloguj się, aby móc komentować.

pokaż więcej

WSPIERAJĄCY


Domyślny avatarMagdalena W.20 zł
Way MoreAnonimowy darczyńca5 zł