Informacja o plikach cookie

OK Używamy cookies, żeby lepiej dostosować WayMore do Twoich potrzeb. Klikając ‘OK' zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Golę dla Movember Polska!


Ogolić facetów i stylizować im Wąsy, żeby prowokowali do dyskusji o walce z męskimi nowotworami!
29 października 2016 - 4 grudnia 2016 (wyzwanie zakończone)

zebrano już
zebrano już

290 / 500

PLN

do końca zbiórki zostało
zbiórka zakończyła się

537

DNI TEMU

Jestem barberem Cyrulika Śląskiego i wspieram akcję Movember Polska.

Włącz się w Movember Teraz Ty!

Wspieraj mnie i ambasadorów akcji, których wypuszczam w świat.

Wejdź na www.movember.org i dowiedz się wszystkie o akcji.

Zapuszczamy Wąsy by prowokować do dyskusji! Mówimy o wczesnym wykrywaniu raka jąder i prostaty. Realizujemy bezpłatne badania USG dla mężczyzn. Ratujemy facetów  całej Polsce.

Organizatorem akcji w Polsce jest Fundacja Kapitan Światełko - www.kapitanswiatelko.pl

"W 2003 roku Travis Garone i Luke Slattery rozmawiali, w barze w Melbourne w Australii, na temat przywrócenia do życia Wąsów jako trendu w modzie. W kolejnych dniach rozesłali zaproszenia mailowe do znajomych i wkrótce Wąsy pojawiły się na twarzach 30 mężczyzn, którzy zapuszczali je przez cały listopad. Zainspirowani przez mamę znajomego, wąsacze pobrali 10 dolarów od każdego z uczestników „maratonu zapuszczania” i przekazali te środki na fundację zajmującą się rakiem prostaty."

Dzięki sukcesowi ubiegłorocznej akcji, w trakcie kampanii Movember Polska zorganizowane będą BEZPŁATNE BADANIA USG JĄDER DLA MĘŻCZYZN W CAŁYM KRAJU. Pomysł ten narodził się dzięki firmie Marco, która przeprowadziła takie badania rok wcześniej, zapraszając także organizatorów Movember Polska. Udało się go natomiast zrealizować przy wsparciu Nationale-Nederlanden. BEZPŁATNE BADANIA JĄDER, NA WZÓR BADAŃ PIERSI WYKONYWANYCH OD LAT, SĄ POMYSŁEM, JAKI NIE BYŁ REALIZOWANY JESZCZE NIGDZIE NA ŚWIECIE W RAMACH AKCJI MOVEMBER. Dzięki zaangażowaniu wielu wspierających kampanię firm i instytucji, oraz dzięki ambasadorom Movember Polska, mężczyźni będą mogli spotkać się z lekarzami i oswoić się z badaniami, które są kluczowe we wczesnym wykrywaniu nowotworów jąder i prostaty.

WSPIERAJĄCY


Domyślny avatarHenryk Kania100 zł
na dobre zakończenie akcji!
Domyślny avatarErwin Górski50 zł
Domyślny avatarStanisław Baniek30 zł
Way MoreAnonimowy darczyńca50 zł
Dominika KampaDominika Kampa30 zł
Domyślny avatarMarek Węgrzyn10 zł
Ale mam teraz wąsy! Polecam.
Way MoreAnonimowy darczyńca20 zł