Informacja o plikach cookie

OK Używamy cookies, żeby lepiej dostosować WayMore do Twoich potrzeb. Klikając ‘OK' zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Stowarzyszenie Obrony Wartości

Stowarzyszenie Obrony Wartości

Jesteśmy Stowarzyszeniem składającym się z młodych i ambitnych ludzi, którzy chcą osiągnąć sukces. Każdy z nas ma swoje marzenia - niektórzy pragną zostać prawnikami, biologami, matematykami, sławnymi aktorami, doświadczonymi działaczami społecznymi itd. Łączy nas ogromna motywacja i chęć pomocy ludziom. Stworzyliśmy naszą organizację, aby udowodnić, że cel nie uświęca środków. Głęboko wierzymy, że szacunek do drugiego człowieka, altruizm oraz wysokie zaangażowanie w życie społeczne to najlepszy sposób na osiąganie sukcesu! Nasza organizacja uczy współpracy, poszanowania praw, propaguje naukę i kulturę.

Od początku naszej działalności organizujemy i uczestniczymy w organizowanych imprezach w domach pomocy społecznej. Seniorzy bardzo cenią sobie kontakt z młodymi ludźmi, zawsze chętnie spędzają z nimi czas. Dla naszej organizacji osoby starsze to ogromna wartość, o której nie wolno zapominać. 

Nasi członkowie nie zapominają również o dzieciakach znajdujących się w trudnym położeniu. Chcemy, aby podopieczni domów dziecka mieli możliwość wyjść do kin, teatrów i in. 

W czerwcu br. rozpoczęliśmy projekt pt. "Teatr dla zwierzaka", w ramach którego młodzi aktorzy mają szanse zagrać na deskach profesjonalnego teatru. To ogromna szansa do młodych ludzi, którzy pragną rozwijać talenty aktorskie. Zebrana suma za bilety zostanie przekazana na rzecz krakowskich schronisk dla zwierząt. 

Przez ostatni rok poświęciliśmy setki godzin na rzecz społeczeństwa, lecz wciąż w nas dużo energii. Pozwól nam organizować kolejne projekty charytatywne wspierając SOW przez WayMore. 

Zebrane środki

Ta organizacja zebrała już 60 zł.