Informacja o plikach cookie

OK Używamy cookies, żeby lepiej dostosować WayMore do Twoich potrzeb. Klikając ‘OK' zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Stowarzyszenie Obrony Wartości

Stowarzyszenie Obrony Wartości

Jesteśmy Stowarzyszeniem składającym się z młodych ludzi, którzy poprzez pomoc innym dążą do spełnienia swoich najskrytszych marzeń. Pragniemy nie tylko pomagać potrzebującym, lecz także wprowadzać do współczesnego świata więcej pozytywnych emocji i odczuć. Chcemy też pokazać innym jak się dobrze bawić w niekonwencjonalny sposób!

Nasze działania obejmują wiele dziedzin, ponieważ każdy z nas ma inne plany oraz zainteresowania. Wiele osób w naszym Stowarzyszeniu zajmuje się kwestiami prawnymi, które mogą pomóc w rozwiązywaniu trudnych sytuacji związanych właśnie z prawem. Wspaniałe warunki do rozwoju kulturalnego znajdują też w SOW-ie młodzi artyści – piosenkarze, wizażyści, fotografowie, aktorzy, malarze i wiele innych osób. Wielu członków chce się szczególnie poświęcić pomocy istotom, które nie potrafią przemówić  ludzkim głosem – pragniemy walczyć nie tylko o prawa ludzi, lecz także zwierząt.

To tylko niektóre z zagadnień, którymi chcemy się zajmować w SOW-ie. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, sugestie i pytania. Czekamy na nowych wolontariuszy i członków, którzy chcą razem z nami spełniać własne ambicje i jednocześnie okazywać wsparcie innym.

Zebrane środki

Ta organizacja zebrała już .