Informacja o plikach cookie

OK Używamy cookies, żeby lepiej dostosować WayMore do Twoich potrzeb. Klikając ‘OK' zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką prywatności.

Media o nas

Logo Gazety WyborczejLogo Gazety Wyborczej

Skąd pomysł na WayMore? Bardzo zależało mi na tym, by zebrać przy tym [chodzeniu wzdłuż Bugu] pieniądze na Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata - mówi Marta. Okazało się jednak, że w Polsce nie ma żadnej platformy, która byłaby w stanie to umożliwić. Wydaje mi się, że gdy ktoś kiedyś skorzystał z pomocy organizacji pozarządowej, to chce się jakoś odwdzięczyć, spłacić swój dług wobec niej - tłumaczy.

Adam Pach, Gazeta Wyborcza, 24 sierpnia 2016

Co robimy, kim jesteśmy

WayMore to nowa inicjatywa, która powstała z myślą o polskich organizacjach pozarządowych, i jest tworzona przez osoby z dużym doświadczeniem z trzeciego sektora. Naszym zdaniem zróżnicowanie form dofinansowania organizacji pozarządowych jest bardzo ważnym wyzwaniem, któremu postanowiliśmy wyjść naprzeciw. Przedstawiamy Wam platformę, która umożliwia zbieranie pieniędzy poprzez udział w sponsorowanych wyzwaniach. Jest to bardzo popularny w wielu zachodnich krajach sposób na zbieranie pieniędzy oraz na zainteresowanie szerokiej publiczności działalnością dobroczynną.

Ty także możesz wspomóc wybraną przez siebie organizację. Pomyśl, co może sprawić Ci trudność. Nie lubisz biegać? Pływanie nie sprawia Ci przyjemności? A może jazda na rowerze jest dla Ciebie straszną męką? Przełam się i pokonaj swoje słabości w celu pokazania swojego wsparcia dla wybranej organizacji pozarządowej. Swoje wyzwanie możesz promować w dowolny sposób - wśród znajomych, w lokalnych mediach czy w internecie - tak, aby uzbierać jak największą kwotę. Innymi słowy, daj znać o tym swoim znajomym, którzy docenią Twój wysiłek i wpłacą nawet najmniejszą kwotę na rzecz wybranej przez Ciebie organizacji na naszej platformie. Gdy wyzwanie zostanie zrealizowane, zebrane fundusze zostaną przekazane na konto danego OPP. Przezwyciężając swoje słabości, możesz jednocześnie wygrać z problemami, z którymi zmagają się Twoje ulubione stowarzyszenia i fundacje.

Jak to działa?

Rejestracja na waymore.pl nie wiąże się z żadnym kosztem dla organizacji i uczestników.

Zachęcamy do śledzenia naszego rozwoju w naszych mediach społecznościowych oraz zapisania się do naszej listy mailingowej. Dzięki temu będziecie na bieżąco z najnowszymi informacjami. Wierzymy, że współpraca z nami to same korzyści dla polskich organizacji pożytku publicznego, więc serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Razem możemy zmienić oblicze trzeciego sektora!

Założyciele WayMore