Drodzy!

Gdy dwa lata temu zaczynaliśmy przygodę z WayMore, chcieliśmy razem z Wami zmieniać trzeci sektor w Polsce. Od tego czasu udało nam się wspomóc Was w wielu akcjach zarówno o skali lokalnej jak i krajowej, a także zebrać niemal 100 tysięcy złotych na cele statutowe różnych organizacji pozarządowych. Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy przynajmniej część społeczeństwa do wspierania polskich OPP w mniej lub bardziej nieszablonowy sposób. To wszystko było możliwe dzięki Waszym chęciom, kreatywności i wielkiemu zaangażowaniu. Sprawiło nam to też wiele przyjemności, o której będziemy długo pamiętać. Poznaliśmy wielu wspaniałych wolontariuszy i działaczy, którzy wywarli na nas wielkie wrażenie. Wierzymy, że przy ich wsparciu jesteście w stanie mnóstwo osiągnąć!

Niestety dalsze prowadzenie platformy wiąże się z kosztami i innymi zobowiązaniami, na które nie możemy sobie pozwolić. W związku z tym, z dniem 18 lipca zdecydowaliśmy się zakończyć działalność waymore.pl. Dziękujemy Wam za spędzone wspólnie chwile, za liczne inspiracje i za pozytywną energię, którą się z nami dzieliliście.

Życzymy Wam powodzenia w spełnianiu Waszych przyszłych planów i marzeń – jesteśmy przekonani, że dacie radę zrobić dużo więcej niż dotychczas!

Dominika, Łukasz, Marta
Współzałożyciele WayMore

Logo

(c) WayMore 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.